Play World Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Play World Forum

Oyunlarla ilgili herşey...

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Oyun Yorumları

+2
ahmet_lara
SeL!N
6 posters
YazarMesaj
SeL!N
Yönetici
Yönetici
SeL!N

Kadın

Oyun Yorumları Empty
MesajKonu: Oyun Yorumları   Oyun Yorumları Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 7:11 pm

Anniversary Tomb Raider serilerinde en güzel oyunlardan bir tanesi.Oyun seriye çok şeyler kattı ben çok beğeniyorum.Mekan olarak Lara olarak oyunun konusu çok güzeldi.Bölümlerin uzun olması Legend dan sonra çok iyi geldi.Anniversary Aksiyon macera bakımından çok güzeldi.Tomb Raider fanlarının ellerinde olmayan ilk oyunu herkez oynayabilmiş oldu yeni grafikler ve oyun motoru olarak da çok güzeldi.Mütiş bir oyundu ve seriye renk kattı. Cool Smile Rolling Eyes

En son SeL!N tarafından C.tesi Haz. 28, 2008 6:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://playworld.yetkinforum.com
ahmet_lara
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

Oyun Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Oyun Yorumları   Oyun Yorumları Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 11:13 am

bence de lol!
Admin
Web-Master
Web-Master
Admin

Erkek

Oyun Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Oyun Yorumları   Oyun Yorumları Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 2:40 pm

ahmet_lara demiş ki:
bence de lol!

Yorumlarınız benzer olabilir, ancak kendi yorumunuzu belirtirseniz daha iyi olur.
İyi forumlar Cool
http://playworld.yetkinforum.com
NatLara
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

Oyun Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Oyun Yorumları   Oyun Yorumları Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 3:28 pm

Bence çok güzel bir TR 1 "remake" olmuş. Başarılı. 10 yıl önceler aklıma geldi. Very Happy
General Iroh
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
General Iroh

Erkek

Oyun Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Oyun Yorumları   Oyun Yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 2:13 pm

Ben Anniversary'i yeni oynamaya başladım.Oyun legend la angel of darkness karışımı gibi
biraz teknolojik biraz tahrihi. ama beni en çok uğraştıran bölümler mısır bölümleri uğraştırdı ama geçtim şimdi lost island tayım
Wink
Demet
Moderatör
Moderatör
Demet

Kadın

Oyun Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Oyun Yorumları   Oyun Yorumları Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 4:34 am

Bence oyun güzeldi çünkü konusu olarak grafik olarak falan hepsi çok güzel yapılmıştı ve evet senin dediğin gibi Selin : Legend kısaydı ama bu oyun gelince daha bir uzadı doğrusu..Bu da daha bir iyi oldu..Üstelik outfit yapımıda olduğu için oyunda oyun süper olmuştu bence..Wink
http://playworld.yetkinforum.com/

Oyun Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-