Play World Forum

Oyunlarla ilgili herşey...

AnasayfaPortalKayıt OlGiriş yapKapı

Paylaş | 

Yeni Need For Speed Oyunu: Undercover

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Web-Master
Web-Master

Erkek

MesajKonu: Yeni Need For Speed Oyunu: Undercover   C.tesi Haz. 28, 2008 6:36 pm

Electronic Arts'tan John Riccitiello sadece The Godfather 2 oyunu hakkında konuşmadı ve Need for Speed'in yeni oyunu hakkındaki ilk bilgileri de verdi. Riccitiello, sözlerine Need for Speed: Carbon ve Need for Speed: Pro Street'in başarısız olduğunu tüm ekip olarak kabul ettiklerini ve Electronic Arts Vancouver'un yeni oyun için çok sıkı bir şekilde çalıştığını açıklayarak başladı. Daha sonra ise Electronic Arts Vancouver tarafından geliştirilen Need for Speed: Undercover hakkındaki ilk detayları açıkladı.

Riccitiello'nun söylediklerine göre Need for Speed: Undercover serbest bir oynanış sunacak ve görev tabanlı olarak ilerleyecek. Oyun, Need for Speed serilerinden alışık olmadığımız derecede kapsamlı ve güzel bir senaryoya sahip olacak. John Riccitiello oyununun işleyiş olarak The Transporter filmlerine oldukça benzeyeceğini de özellikle vurguluyor. 2008 yılının Sonbahar aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Haberin Kaynağı: Trgamer
Kullanıcı profilini gör http://playworld.yetkinforum.com
Emir_Croft
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

MesajKonu: Geri: Yeni Need For Speed Oyunu: Undercover   Çarş. Mart 04, 2009 3:11 pm

Ben Most Wanted'ı oynadım çok beğenmişti bide ilk oyununu oynadım onuda beğendim ama benim tarzıma Most Wanted daha çok uyum sağlıyodu onu daha çok beğenmiştim yeni oyunu bilgisyarıma kursamda tırtlarrr Very Happy drinking
Kullanıcı profilini gör
Demet
Moderatör
Moderatör

Kadın

MesajKonu: Geri: Yeni Need For Speed Oyunu: Undercover   Ptsi Haz. 22, 2009 7:50 pm

Need For Speed bence süper oyunlardan diyebilirim.. Yani,en azından,benim en sevdiğim oyunlardan..Most Wanted zaten en güzel oyunuydu..Ondan bazı resimler koymak istiyorum,beğenmeniz dileğimle.. Smile

Kullanıcı profilini gör http://playworld.yetkinforum.com/
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Yeni Need For Speed Oyunu: Undercover   

Yeni Need For Speed Oyunu: Undercover
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 27.07.2010 27Temmuz 2010 Salı Oyunu İndirme Adresi
» 212.174.140.26 Yeni acıldı 25.08.2010
» Yeni Bdw Saatleri
» de_fantastic4 yeni map..
» HypnoS-Bilişim ~ ~ Yeni açıldı.Ucuz Fiyatlara Vps Alma Şansı..Bu Fırsatı Kaçırmayın