Play World Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Play World Forum

Oyunlarla ilgili herşey...

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Tomb Raider Underworld Yorumlarınız

2 posters
YazarMesaj
SeL!N
Yönetici
Yönetici
SeL!N

Kadın

Tomb Raider Underworld Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Tomb Raider Underworld Yorumlarınız   Tomb Raider Underworld Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 9:32 pm

Oyunu bitirdim. Gerçekten Lara'nınkontrolleri,hareketleri harika oyunda Lara hiçbir zorluk çıkarmıyorhatta yer geçmende hareketleri ile yardımcı oluyor,Lara'nınhareketlerini çok beğendim gerçek bir insan gibi... İn Grafiklerde çok hoşuma gitti. Slow motionlarda harika...I love you Açıkcası bazı bulmacalar pek zor değildi bi bölümü 3-4 kez tekrar denemede oynamadım.Oyun gerçekten kısaydı bunu dün anladım.Laughing Sonunuda hiç beğenmedim çok öfkelendim,üzüldümde...PC Throw TR9 nasıl olacak anlamadım,oyunda karakter kalmadı...

Sizlerde yorumlarınızı burada paylaşabilirsiniz.Smile
http://playworld.yetkinforum.com
Demet
Moderatör
Moderatör
Demet

Kadın

Tomb Raider Underworld Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Tomb Raider Underworld Yorumlarınız   Tomb Raider Underworld Yorumlarınız Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 1:43 am

Bende hemen bir yorum katmak istiyorum işte benim yorumum: Very Happy

Öncelikle Laramızın bazı hareketleri güzel olmamış... No Mesela atlaması benim pek hoşuma gitmedi.. No Çünkü sanki böyle mesela bir sopaya falan atlarken süperman gibi atlıyor doğrusu.. scratch Ama onun dışında Tomb Raider Underworld oyunu çok fazla duygusal olmuş bence çünkü hani Lara annesini kendi elleriyle öldürüyor daha sonra oraya buraya kaçıyor ve dediğin gibi bazı bilmeceleri çok kolaydı bence de .. silent Ama bir yandan da görüntü özellikleri çok sevdim çünkü resmen artık çok güzel olmuştu yani.. Razz Benim yorumlarım bunlar eğer daha da aklıma bişiler gelirse yazarım Razz
[i]
http://playworld.yetkinforum.com/

Tomb Raider Underworld Yorumlarınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tomb Raider Underworld Wallpaper
» Tomb Raider Underworld Trailer & Video
» Tomb Raider Underworld : Soundtrack,Render,Concept Art...