Play World Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Play World Forum

Oyunlarla ilgili herşey...

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Hangi müzik aleti

2 posters
YazarMesaj
laradelisi
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
laradelisi

Hangi müzik aleti Empty
MesajKonu: Hangi müzik aleti   Hangi müzik aleti Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 8:34 pm

hangi müzik aletiyle ilgileniyorsunuz veya hangi müzik aletine ilgi duyuyorsunuz niçin bu müzik aletini seviyosunuz ilgilenileniyorsanız niçin o müzik aletini seçtiniz bunları çok merak ediyorum ve cevaplarınızı bekliyprum

bu arada bende cevap vermek istedim kemanla ilgileniyorum seviyorum çünkü kemanı elime aldığım an sıkıntılarım uçup gidiyor bazı kişilere gıy gıy diye gelen ses benim için hayattaki en güzel seslerden biri.Kemanı sınıfta bir kere bir arkadaşım çaldı o andan itiban ben hiç kemanı tanımasamdsa sesinden dolayı kemana başladım

En son laradelisi tarafından Cuma Ağus. 08, 2008 9:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
Web-Master
Web-Master
Admin

Erkek

Hangi müzik aleti Empty
MesajKonu: Geri: Hangi müzik aleti   Hangi müzik aleti Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 2:00 pm

Güzel bir konu olmuş, teşekkürler Smile

Ben şuan klasik gitar çalıyorum ama ilerde piyano, çello yada keman çalmak istiyorum. Klasik müziği çok seviyorum ve bu aletlerde çok güzel çalındığını düşünüyorum.
http://playworld.yetkinforum.com

Hangi müzik aleti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-